Programy pro práci se zvukem a videem

Počet zobrazených 
Číslo Odkaz Zobrazení
1 VLC Media Player
Představte si přehrávač, který umí přehrát většinu dnešních, běžně používaných, formátů audia i videa, bez nutnosti instalace kodeků. Přehrávač, který bez problému přehraje i DVD, VCD a SVCD disky. To vše navíc zadarmo.
771
2 Media Player Classic - Home Cinema
Media Player Classic Home Cinema je nenáročný multimediální přehrávač, který si poradí s většinou nejpoužívanějších multimediálních audio a video formátů. MPC Home Cinema dokáže přehrávat i klasická DVD, Blu-ray disky a také formáty RealMedia a Quick Time. Media Player Classic vychází ze starší verze klasického Windows Media Playeru. Program není nutné instalovat.
772
3 AC3 Filter
AC3Filter je kvalitní audio dekodér, který se používá k dekódování audio stop ve filmech (DVD, MPEG4 a další). AC3Filter dokáže dekódovat tyto formáty: AC3, DTS, MPEG audio. Také podporuje vícekanálové a digitální (SPDIF) výstupy.
1172
4 Xvid-1.3.2
XviD je nejpopulárnější video kodek určený k enkódování a dekódování materiálu v tomto formátu. XviD ve srovnáními s ostatnímy kodeky dosahuje nejlepších výsledků co se kvality výsledného videa týče. Navíc se jedná o freeware kodek.
798
5 MPEG-2
MPEG-2 Video Decoder DirectShow filter
758
Profesionální webdesign