Antivirová ochrana

Počet zobrazených 
Číslo Odkaz Zobrazení
1 Avira (PPS Doporučuji)
Při vyhledávání virů překvapí Avira AntiVir pozoruhodnou rychlostí a vynikajícími výsledky. Monitorovací program AV-Guard sleduje na pozadí přístupy na pevné disky a ještě při tom pátrá po neznámých virech. Vyhledávání rootkitů, ochrana proti phishingu
1275
2 Comodo Internet Security
Comodo zkombinovala své dva bezpečnostní nástroje (Comodo Firewall a Comodo Antivirus) do bezplatně dostupného balíčku Comodo Internet Security. Antivirus nabízí nepřetržitou ochranu počítače pomocí neustálého skenování běžících procesů. Detekuje, blokuje a ničí viry i další havěť. Paranoik a najde všechno! Firewall nabízí detailní nastavení a informace o aplikacích přistupujících k síti.
914
3 Dr.Web CureIt!
Většina antivirových programů, kterým jsme se věnovali byly buď antiviry on-demand, které tedy skenovaly pouze pokud jste skenování spustili, nechrání tedy váš počítač samy nepřetržitě, nebo se jedná o antiviry kompletní ochrany, které online monitorují a chrání počítač. Nyní vám přinášíme program Dr.Web CureIt!, který je ještě něčím dalším. Je hlavně jakýmsi čističem, který vám umožní vyčistit počítač od virů a to jednorázově.

Program Dr.Web CureIt! je kompletní antivirový program, který dokáže skenovat, odhalovat ale i odstraňovat viry. Má to ale své ALE. Tento program není schopen aktualizace své virové databáze. Když si stáhnete novou verzi z internetu, ta obsahuje aktuální nějnovější virovou databázi. Pokud je ale virová databáze aktualizována musíte si celý program stáhnout znovu. Nelze jej nijak aktualizovat. Tedy alespoň u bezplatné verze. Naopak výhodou je, že tento program se neinstaluje. Tedy něco za něco.
Program obsahuje i češtinu, takže jazykové problémy by být neměly. Dokáže dále léčit a odhalovat:
rootkity, rozličné viry, červy odesílající hromadně e-maily, trojské koně, spyware, spyboty, zloděje hesel, programy mapující stisky klávesnice, dialery, adware a další
1193
Profesionální webdesign